Nabídka potápěčských kurzů Amers.cz

Vážení přátelé,,
potápěčská sezóna se blíží a my přicházíme s nabídkou potápěčských kurzů, které budou startovat v jarní sezóně.

Pro úplné začátečníky budeme začátkem března otevírat kurz NAUI SCUBA DIVER, který právě nyní všem zájemcům nabízíme za zvýhodněnou cenu 5.900 Kč (obvyklá cena kurzu je 7.900 Kč)!

  • V ceně je zahrnuto zapůjčení výstroje a plnění lahví po celou dobu kurzu, výukové materiály, pojištění, nejsou zahrnuty vstupy do bazénu.
  • Kurz zahrnuje 15 teoretických hodin, 4-6 výcviků v bazénu a 4-6 ponorů ve volné vodě. Zakončením kurzu získáváte celosvětově platnou certifikaci s doživotní platností, opravňující k ponorům do 18m.

Každý kurzista navíc získává slevu 10% na nákup v našem kamenném i internetovém obchodě. Snížená cena platí při závazném přihlášení a zaplacení kurzu do konce zimy, tedy do 21.3.2014.

Ti z vás, kdo máte základní kurz již splněn a chcete se potápění věnovat dále, budeme otevírat kurz NAUI Advanced Scuba Diver, ke kterému nyní jako bonus každý zájemce obdrží slevový kupón na jednorázový nákup v našem obchodě se slevou 15% (platí do přihlášení a zaplacení kurzu do 21.3.2014).

Kurzy lze zakončit na lokalitách v ČR nebo v Chorvatsku (květen).

Všechny ostatní kurzy otevíráme podle zájmu, proto nás neváhejte kontaktovat!

Kurzy probíhají v příjemném prostředí naší učebny v Praze 4, Písnice, Libušská 400, lze i v anglickém jazyce. Navíc je pro tento rok novinka a to metoda e- learning, kdy budete mít všichni možnost studovat i z pohodlí domova.

Tím, že se přihlásíte do některého z výše uvedených kurzů se zapojujete do akce Amers pomáhá Ratolesti, kdy z každého kurzu spolu s námi přispíváte 1.000 Kč na konto Ratolesti, která se věnuje znevýhodněným a hendikepovaným dětem i dospělým. Více se o naší spolupráci dozvíte na našich stránkách zde nebo přímo na stránkách Ratolesti.
Děkujeme!

Věříme, že nabídka je lákává a proto se už teď na vás těšíme!

Váš AMERS

Bližší informace obdržíte na info@amers.cz nebo na 603 154 924.