Načítám Akce
 

Amers Dive Academy

Jsme potápěčská škola založená v roce 2008. Naší hlavní činností je příprava nových instruktorů potápění v rámci jedné z nejstarších a nejrespektovanějších potápěčských organizací na světě. Věnujeme se rovněž potápění osob, které z jakéhokoli důvodu potřebují speciální a individuální přístup či trpí nějakým hendikepem.
 

Nadcházející události

 

NAUI Instructor Trainer Workshop v Pakoštane

V tomto týdnu se bude konat workshop pro kandidáty na pozici NAUI Instructor Trainer. Program organizovaný dle standardů NAUI. Úspěšný absolvent se stává důležitou součástí přípravy nových instruktorů NAUI, kdy je oprávněn samostatně vést přípravu a výcvik nových instruktorů.

Současně s tímto workshopem proběhne i NAUI ITC, což je kompletní příprava nových instruktorů včetně závěrečné zkoušky (NAUI IQP) s tím, že tento workshop je určen pro potápěčskou veřejnost na úrovni NAUI Divermaster nebo Assistent Instuctor , případně ekvivalent z jiných potápěčských organizací. Případní zájemci ať nás kontaktují co nejdříve.

Účastnit se mohou i instruktoři, kteří byli delší dobu neaktivní a rádi by získali zpět svůj aktivní status a zapojili se znovu do výuky přístrojového potápění.

V tomto týdnu se rovněž konají běžné rekreační kurzy potápění NAUI pro začínající i pokročilé potápěče na základně All4Dive v Chorvatsku. Akce je určena pro širokou veřejnost a nové zájemce o potápění. Hlásit se můžete u nás nebo u All4Dive. Pokud to bude jen trochu možné, základní výuka a příprava bude probíhat ještě v ČR (trénink na bazénu, teorie) a Chorvatsku potom proběhne praktická část a závěrečná zkouška. 

 

Podrobnosti

Zahájení:
20 července
Ukončení:
27 července
Štítky Akce:

Místo konání

Pakoštane, Chorvatsko
Pakoštane, Chorvatsko + Google Mapa
View Místo konání Website
 
 

Facebook