Naše společnost byla založena na konci roku 2009. Našim původním záměrem bylo otevřít potápěčské centrum, které bude poskytovat zázemí a kompletní servis pro instruktory potápění a postupem času se z nás stala specializovaná škola potápění.

Úplně na začátku jsme otevřeli kamenný obchod s potápěčskou výstrojí, k tomu internetový obchod, půjčovnu výstroje, organizovali jsme zájezdy a provozovali mnoho dalších aktivit. Jelikož jsme se sami věnovali podvodní fotografii, zaměřili jsme se na techniku pro podvodní fotografii a stali jsme se autorizvanými dealery jednoho z top výrobců UW foto techniky společnosti IKELITE.

Postupem času jsme zahájili činnost vlastní školy potápění, a to v rámci systému NAUI, druhé nejstarší potápěčské asociace na světě, jejímiž členy naši instruktoři z velké části byli. Postupně jsme sami v rámci NAUI vypracovávali, až byl Petr v roce 2015 jmenován regionálním zástupcem (reprezentatem) NAUI pro Českou republiku a Slovensko a o rok později se stal NAUI Course Director Trainerem, což je prakticky nejvyšší pozice v rámci potápěčské vzdělávání v NAUI.

Díky tomu jsme se rozhodli naše aktivity restrukturovat a věnovat se primárně škole potápění a NAUI. Naše škola proto aktuálně nabízí zájemcům o potápění veškeré kurzy potápění, a to od úplných začátečníků až po potápěčské profesionály – divemastery a instruktory.

 

Zejména příprava nových instruktorů potápění je jednou z hlavních činností naší potápěčské školy. Stejně tak jsme schopni uspokojit i zájemce o technické potápění, a to včetně kurzů jeskynního potápění a trimixu. Od roku 2018 můžeme nově certifikovat instruktory kurzů první pomoci, které NAUI připravila ve spolupráce s DAN. Naší oblíbenou činností jsou kurzy potápění s přístrojem pro děti.

Všechny naše kurzy jsou samozřejmě zakončeny mezinárodní certifikací NAUI (v případě kurzů první pomoci certifikací NAUI-DAN), která je uznávána po celém světě a díky které nebudete mít nikdy problémy s tím, že by snad vaše certifikace nebyla někde v zahraničí uznána.

Naše společnost je i nadále autorizovaným dealerem značky IKELITE v České republice, která vyrábí špičková podvodní pouzdra pro fotoaparáty, podvodní blesky a mnoho dalšího příslušenství pro podvodní fotografii a video.

Jsme autorizovaným servisním centrem Atomic Aquatics a Apeks.

Našim zákazníkům a studentům nabízíme nákup potápěčské výstroje, preferujeme značky APEKS, SUUNTO, SEAC SUB, WATERPROOF, URSUIT, ZEAGLE a mnoho dalších.

 

Jsme rovněž cestovní agenturou, nabízíme prodej zájezdů zejména do Egypta a Chorvatska, ale potápět se jezdíme i do Francie, na Maledivy a naší nejoblíbenější destinací je samozřejmě Malta a zejména ostrov Gozo, kde nabízíme kromě potápění i ubytování, a to díky dluholeté spolupráci s našimi partnery z FREE LIFE.