Ceny servisu automatik Atomic Aquatics

[success_box]1 x I. stupeň + 1 x II. stupeň – 2.025 Kč
1 x I. stupeň + 2 x II. stupeň – 2.675 Kč  [/success_box]

Samozřejmě servisujeme i ostatní typy automatik, veškeré informace k servisu automatik na Tel.: +420 603 154 924, nebo na e-mailu: info@amers.cz


Jsme autorizovaným servisním pracovištěm Atomic Aquatics. V našem potápěčském centru v Praze provádíme veškeré opravy automatik Atomic Aquatics včetně pravidelných servisních prohlídek. Servisní interval u těchto automatik je 2 roky a musí být prováděn autorizovaným technikem. Kromě bezpečnosti má řádné dodržování servisního intervalu vliv i na záruku za tyto automatiky.

V případě potřeby Vám můžeme po dobu opravy Vaší automatiky zapůjčit některý z našich setů Atomic Aquatics.

Provádíme rovněž drobný servis a údržbu podvodních pouzder IKELITE včetně světel a blesků této značky. Všechny složitější opravy je nutno odesílat přímo výrobci (IKELITE UNDERWATER SYSTEMS, 50 West 33 Street, P.O. Box 88100, Indianapolis, IN 46208 USA). Pro naše zákazníky nabízíme možnost učinit tak naším prostřednictvím za zvýhodněných podmínek (nižší přepravné, zajištění celních formalit) a to pouze za úhradu vynaložených nákladů. Pro zákazníky, kteří produkty IKELITE zakoupili u jiných prodejců, tak učiníme za mírný poplatek.

Přímo u nás provádíme drobné opravy neoprenových obleků, rovněž tak výměny baterií u počítačů SUUNTO. U některých produktů je nutné jejich odeslání dodavateli (tak, kde je například nutná tlaková zkouška).

Nevíte-li si rady s jakýmikoli našimi či jinými produkty (přezky, popruhy, sestavení nebo nastrojení lahví a stage, instalace suchých rukavic a další), neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme či přímo pomůžeme.

Kromě výše uvedeného provádíme odborný servis značek Poseidon, Scubapro, Apeks, Mares, Aqualung a Dacor. Kontrola a servis plicních automatik, žaketů včetně airtrimových. Výměna krčních, rukávových manžet i bot suchých obleků, včetně provedení tlakové zkoušky. Opravy celoobličejových masek Interspiro, Ocean reef a Poseidon.