Servis potápěčských automatik

 

Jsme autorizovaným servisním pracovištěm všech výrobků značky APEKS a potápěčských automatik ATOMIC AQUATICS. Kromě těchto značek zajišťujeme u našich partnerů i servis produktů ostatních výrobců.

 

Příklady cen servisních prací:

Atomic Aquatics

1 x I. stupeň + 2 x II. stupeň – 2.840,- Kč

Cena zahrnuje servisní kity, práci a úpravu automatiky pro použití ve studené vodě.

Apeks

1x I. stupeň + 2 x II. stupeň – 1.880,- Kč

Cena zahrnuje práci a servisní kity.

 

U automatik, které nemají pravidelný servis, jsou poškozené, silně znečištěné apod., se může cena navýšit.

Veškeré informace k servisu automatik na tel. +420 603 154 924, nebo na e-mailu: info@amers.cz

V případě potřeby Vám můžeme po dobu opravy Vaší automatiky zapůjčit některý z našich setů Atomic Aquatics nebo Apeks.

Provádíme rovněž drobný servis a údržbu podvodních pouzder IKELITE včetně světel a blesků této značky. Všechny složitější opravy je nutno odesílat přímo výrobci (IKELITE UNDERWATER SYSTEMS, 50 West 33 Street, P.O. Box 88100, Indianapolis, IN 46208 USA). Pro naše zákazníky nabízíme možnost učinit tak naším prostřednictvím za zvýhodněných podmínek (nižší přepravné, zajištění celních formalit) a to pouze za úhradu vynaložených nákladů. Pro zákazníky, kteří produkty IKELITE zakoupili u jiných prodejců, tak učiníme za mírný poplatek.

Přímo u nás provádíme drobné opravy neoprenových obleků, rovněž tak výměny baterií u počítačů SUUNTO. U některých produktů je nutné jejich odeslání dodavateli (tak, kde je například nutná tlaková zkouška).

Nevíte-li si rady s jakýmikoli našimi či jinými produkty (přezky, popruhy, sestavení nebo nastrojení lahví a stage, instalace suchých rukavic a další), neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme či přímo pomůžeme.