Servis potápěčských automatik

 

Jsme autorizovaným servisním pracovištěm všech výrobků značky APEKS (od roku 2015) a potápěčských automatik ATOMIC AQUATICS (od roku 2009). Kromě těchto značek zajišťujeme u našich partnerů i servis produktů ostatních výrobců.

Ceny servisních prací na vyžádání.

Veškeré informace k servisu automatik na tel. +420 326 634 436, nebo na e-mailu: servis@amers.cz

V případě potřeby Vám můžeme po dobu opravy Vaší automatiky zapůjčit některý z našich setů Atomic Aquatics nebo Apeks.

         

Provádíme rovněž drobný servis a údržbu podvodních pouzder IKELITE včetně světel a blesků této značky. Všechny složitější opravy je nutno odesílat přímo výrobci (IKELITE UNDERWATER SYSTEMS, 50 West 33 Street, P.O. Box 88100, Indianapolis, IN 46208 USA). Pro naše zákazníky nabízíme možnost učinit tak naším prostřednictvím za zvýhodněných podmínek (nižší přepravné, zajištění celních formalit) a to pouze za úhradu vynaložených nákladů. Pro zákazníky, kteří produkty IKELITE zakoupili u jiných prodejců, tak učiníme za mírný poplatek.

Přímo u nás provádíme drobné opravy neoprenových obleků, rovněž tak výměny baterií u počítačů SUUNTO. U některých produktů je nutné jejich odeslání dodavateli (tak, kde je například nutná tlaková zkouška).

Nevíte-li si rady s jakýmikoli našimi či jinými produkty (přezky, popruhy, sestavení nebo nastrojení lahví a stage, instalace suchých rukavic a další), neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme či přímo pomůžeme.