Zde bychom Vás rádi seznamovali se všemi aktualitami z dílny výrobce podvodních pouzder IKELITE.

Veškeré produkty můžete objednávat prostřednictvím našeho internetového obchodu www.opotapeni.cz.


Oprava pouzder IKELITE pro Canon S100

Ikelite oznamuje všem majitelům podvodních pouzder pro kompaktní fotoaparát Canon S100 #6442.10, že pro vylepšení ovládání spouště fotoaparátu v pouzdře nad vodou a v malých hloubkách, instaluje nově do všech pouzder na tento fotoaparát nepatrně prodloužené tlačítko ovladače spouště.

Ikelite nabízí bezplatně všem stávajícím vlastníkům pouzder pro fotoaparát Canon S100 speciální servisní kit, obsahující náhradní tlačítko spouště, které je snadno vyměnitelné i svépomocí. Servisní kit lze použít ve všech pouzdrech s výrobním číslem nižším než UC42970 (výrobní čísla vyšší již budou novým tlačítkem vybavena standardně). Po výměně tlačítka bude snažší ovládání spouště nad vodou a v malých hloubkách. Potápěči používající Canon S100 v hloubkách pod 35 metrů mohou používat i nadále původní tlačítko.

Jménem společnosti Ikelite se omlouváme za případné komplikace a dovolujeme si požádat všechny majitele pouzder na fotoaparáty Canon S100, aby nás kontaktovali na adrese petr@amers.cz, abychom dohodli další postup.

Petr Řehák
AMERS.CZ


Novinky IKELITE květen 2012

Po delší odmlce se vracíme s aktuálními novinkami v nabídce podvodních pouzder IKELITE.

Mezi nejzajímavější novinky z dílny IKELITE patří dvě nová pouzdra pro zrcadlovky, a to pro Nikon D800, D800E a pro Canon EOS 5D Mark III. Obě pouzdra můžete prostřednictvím našeho internetového obchodu objednávat již nyní.

Kromě pouzder pro zrcadlovky se rozšiřuje nabídka pouzder pro kompakty, a to o pouzdra na následující kompaktní fotoaparáty:

– Olympus Tough TG320 (shodné s pouzdrem na TG310)
– Nikon L26
– Sony DSC-H90, HX10
– Panasonic ZS20, TZ30
– Canon A810
– Nikon L25

Ani nabídka pouzder IKELITE pro videokamery nezůstala pozadu, nově tak můžete nebo v krátké době budete moci objednávat podvodní pouzdra na videokamery:

– JVC GZ-GX1
– Sony HDR-CX580
– Sony HDR-CX760

Všechna pouzdra můžete objednávat na našem e-shopu www.opotapeni.cz, v kamenném obchodě Centra potápění AMERS případně se na nás obraťte e-mailem či telefonicky s dotazem, který se Vám pokusíme zodpovědět.


V měsíci listopadu 2011 pro nás IKELITE připravil nové podvodní pouzdro pro ultrakompaktní fotoaparát Leica V-Lux 30, který je již v prodeji. IKELITE zároveň snížil prodejní cenu pouzdra pro zrcadlovku Olympus E330. Podrobné informace o jednotlivých pouzdrech najdete na www.opotapeni.cz, jakmile nám budou poskytnuty.


Do konce měsíce listopadu 2011 by měli být v prodeji pouzdra pro následující fotoaparáty nebo videokamery:

# 6085: Pouzdro pro videokameru Canon HF G10
# 6093: Pouzdro pro videokameru Canon HF M40, M41, M400
# 6182.71: Pouzdro na fotoaparát Nikon P7100
# 6184.82: Pouzdro na fotoaparát Nikon S8200
# 6242.10: Pouzdro na ultakompakt Canon S100
# 6243.31: Pouzdro na ultrakompakt Canon 310 HS, Ixus 230HS
# 6282.12: Pouzdro na ultrakompakt Nikon S1200 pj
# 6282.62: Pouzdro na ultrakompakt Nikon S6200
# 6842.35: Pouzdro na SLR-DC Sony A35
# 6842.65: Pouzdro na SLR-DC Sony A65


IKELITE Leštidlo NOVUS

[toggle title=“Zobrazit podrobnosti o produktu Leštidlo NOVUS“]

Leštidlo NOVUS je novinka z dílny IKELITE, které je určeno k odstraňování nečistot a menších škrábanců z akrylátových plochých i domeportů*. Leštidlo není určeno pro použití s laminovanými plasty.

Každé balení leštidla obsahuje tři různé roztoky určené k odstranění různých typů poškození, a to:

NOVUS # 1 odstraňuje plastové nečistoty z portů bez jeho poškrábání, zanechává plochy lesklé, ošetřený port je odolnější vůči zamlžování, lépe odpuzuje prach a další statické nečistoty

NOVUS # 2 odstraňuje velice jemné škrábance a oděrky způsobené plasty, nedoporučuje se jej používat na laminované plasty.

NOVUS # 3 odstraňuje větší oděrky a škrábance z většiny akrylátových povrchů, nedoporučuje je použití na polykarbonáty nebo laminované plasty.

Postup leštění
Při leštění portů a odstraňování drobných škrábanců doporučujeme nejprve použít NOVUS # 2 a leštit pouze lehkým tlakem, silnější tlak by mohl způsobit nevratné poškození portů. Na hlubší škrábance pak doporučujeme použít NOVUS # 2 a NOVUS # 3 dohromady.

Balení
Nabízíme dvě balení IKELITE leštidel NOVUS, a to balení na jedno použití Single use NOVUS, které obsahuje NOVUS #1, #2 a #3 na jedno použití a hadřík z mikrovláken pro leštění.

Standardní  balení leštidel NOVUS obsahuje lahvičky (každá 59.2 ml roztoku) NOVUS #1, #2 a #3 a větší látkový ručník na leštění.

[info_box] * odstranění škrábanců není garantováno a závisí zejména na hloubce škrábance a technice rozleštění, těžší škrábance doporučujeme odeslat přímo IKELITE k opravě případě výměně poškozeného dílu. [/info_box]

[/toggle]