Novéovéch technické kurzy potápění NAUI

Dne 26.1.2012 v 18.00 zahajujeme nové kurzy pro zájemce o technické potápění Intro to Tech, Advanced Nitrox a Dekompresní techniky. Kurzy jsou určeny pro zkušené rekreační potápěče, kteří mají zájem prohloubit si své znalosti o potápění a pokračovat ve vzdělávání jak v teoretické rovině (Dekompresní techniky), tak i prakticky o nácvik základních postupů technického potápění v rámci kurzu Intro to tech,
kde se naučíte pracovat s dlouhými hadicemi a další technickou výstrojí, plavecké techniky jako žabí kop, helikoptéra nebo couvání. Po absolvování poslední kurzu z tohoto trojbloku Advanced Nitrox budete moci využívat všech výhod akcelerované dekomprese a podstatně tak zkrátit dekompresní časy při delších ponorech v hloubce do 40metrů.

Zájemci o tento kurz se mohou dostavit dne 26.1.2012 v 18.00 do Amersu, kde získají bližší informace o průběhu těchto kurzů. Kurz bude probíhat v naší učebně v Praze, ponory na bazénu v Mělníku nebo na blízkých lokalitách v ČR. V dubnu 2012 je plánováno potápění v rámci kurzu v Chorvatsku na Murteru. Kurz povede Petr Večeřa, Course Director a representant NAUI pro Českou republiku.