Centrum potápění Amers - Rakousko

A máme tu opět potápění v Rakousku.

1. termín Rakousko – 21.-23.10.2011
Od pátku do neděle bychom vyrazili k Míle do Obertraunu na pohodové podzimní potápění, kdy by mohlo být ještě příjemně na neopreny. Podle mých čerstvých informací fungují v říjnu v okolí ještě lanovky i doly, tudíž spousty aktivit i pro nepotápěče, v listopadu už je všechno zavřené. Účastnit se mohou všichni, můžeme tam dodělat i kurzy SD, viditelnost je tam opravdu nádherná.

Kdo tam ještě nebyl, veškeré potřebné informace najdete na www.alpen-aktiv.cz, jsou tam ceny ubytování, jídla. Za ponory se neplatí nic, jenom foukání lahví případně něco za půjčení výstroje.

Pro zájemce se pokusím zajistit suché obleky na vyzkoušení, v případě zájmu mi dejte vědět, je to bez záruky nicméně je třeba aby to případní zájemci oznámili co nejdříve.

Jelikož tam ve stejném termínu budou i kluci (a holky) z Don Felder, kapacita není neomezená, tak se ozvěte co nejdřív, kdo chcete jet.

2. technické kurzy
Jsou opět zahájeny technické kurzy (Intro to tech, Technical Nitrox a Dekomprení techniky).

Pokud by to šlo vše podle plánu, mohli bychom si koncem listopadu udělat ještě jeden výlet do Obertraunu, tentokrát již s „těžkou“ výstrojí a dodělat alespoň některý z kurzů. Cíl je jasný – je třeba doplnit výzdobu učebny a podle tajných informací musí být v Hallstätu na munici ještě minimálně jeden pancrfaust, ale bez stage ho v těch 40metrech prostě nenajdeme!!

Ozvěte se mi prosím co nejdříve, ať už kvůli Rakousku tak ohledně toho zahájení technických kurzů příští středu večer.