Safaga Egypt a fotoškola

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na potápěčský výlet do Egyptské Safagy na naší základnu Free Life. V termínu od 18. do 25. října 2014 se tam budeme potápět na jedněch z nejkrásnějších a nejvíce zachovaných lokalitách v Egyptě.

Panorama Reef, Tobia Arba, to všechno jsou nádherné korálové útesy obklopené spoustou podmořského života. Salem Express, jeden z nejznámějších vraků, který je z vnějšku dostupný i úplným začátečníkům.

Safaga Egypt - fotoškola 2014 - Amers.czV Safaze budeme ubytovaní v hotelu Lotus Bay Safaga s polopenzí. Potápíme se z lodi, vždy dva ponory denně + možnost nočního ponoru z lodi pro zájemce. Na lodi jsou zajištěny teplé i studené nápoje po celou dobu plavby a vynikající oběd formou bufetu.

Během celé doby bude na palubě český průvodce, ponory si organizujeme i zajišťujeme sami v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách a schopnostech jednotlivých potápěčů.

Safaga Egypt - fotoškola 2014 - Amers.czTento termín bude specifický tím, že bude zaměřen na podvodní fotografii. Ponory budeme organizovat tak, aby se přihlíželo ke specifickým potřebám podvodních fotografů (nikdo je nebude honit). Ale co je nejdůležitější, na místě s námi bude profesionální fotograf Honza Berghauer, který má pro zájemce připravené povídání o základech fotografování vůbec, bude s námi konzultovat na místě naše podvodní „úlovky“, je připravený poskytnout veškeré informace týkající se fotografické techniky a vůbec si s námi povídat o fotografování na nejrůznější témata.

Safaga Egypt - fotoškola 2014 - Amers.czNa základně pro nás bude připravena učebna, kde si budeme moci promítat a prohlížet naše fotografie.

Během akce je možné rozšířit si Vaše potápěčské dovednosti, a to s našimi instruktory, kteří se budou výletu rovněž účastnit.

Pokud by Vás někoho naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím Martinu na čísle 603 154 924 nebo mailem na martina@amers.cz

[untitled_box]

CENY

Ubytování s polopenzí včetně letenky
Praha – Hurghada – Praha včetně transferů: 14.490 Kč

Balíček 10 ponorů (5 dní), v ceně transfer z hotelu a zpět, oběd, teplé a studené nápoje, český průvodce 5.500 Kč

Celková cena – 19.990 Kč[/untitled_box]