Vážené členky a členové klubu, milí přátelé,
dovoluji si Vás tímto pozvat v sobotu 27.10. 2012 od 9:00 hod. na lom Velká Amerika nedaleko Berouna, který jistě všichni znáte minimálně ze svých skautských nebo jako v mém případě pionýrských dob.

Jelikož se nám dny krátí, všude plno smogu a teplota vod nezadržitelně klesá, je načase rozloučit se s letošní potápěčskou sezonou minimálně pro Vás všechny, kteří jste si u nás ještě nezakoupili suchý oblek. Velká Amerika je pro tuto akci jako stvořená a odemknout se ji pro nás podařilo díky čestnému předsedovi, kterému za to tímto děkuji.

Kromě potápění je v plánu grilování, kterého se ujal vedoucí zásobovacího týmu klubu VJ, tudíž se můžeme těšit na kulinářský zážitek, pro děti bude možnost opékání buřtů a další atrakce (aktuálně mě nic dalšího nenapadá, ale to se jistě změní).

Rád bych tuto akci věnoval našim čestným členům č.1 a č.2, kteří se sice zřejmě z osobních důvodů nedostaví, ale jistě budou průběh celé akce bedlivě sledovat. Celá akce je tak v první řadě určena pro členy našeho klubu a jejich rodinné příslušníky, ale také samozřejmě i Vaše přátele a známé.

Z organizačních důvodů a vzhledem k omezeným možnostem parkování je třeba potvrdit mi účast a uvést počet osob nejpozději ve středu 24.10. Jelikož si lom pronajímáme, vstupné na akci bude jednotné 300,- Kč/potápěč a 100,- Kč dospělý nepotápěč, přičemž v ceně je i občerstvení.

Odjezd od Amersu bude v 8.00, sraz na Americe potom v 9:00 hod., což je nutno dodržet zejména pro potápěče kvůli parkování, nepotápějící se účastníci mohou nechat auto mimo areál, potom mohou dorazit jak se jim to bude hodit.

Těším se na hojnou účast,
Petr Řehák