Volby NAUI

Vážení spolupracující instruktoři NAUI,
dovolte, abych Vám připomněl, že aktuálně probíhají volby do představenstva NAUI, závěrečný termín je 26. listopad 2013. Byť nás není mnoho, bylo by dobré, kdyby se i čeští instruktoři do hlasování zapojili.

Hlasování je vcelku jednoduché – přihlaste se na stránku: https://eballot4.votenet.com/naui

Vaše přihlašovací jméno je Vaše instruktorské číslo NAUI, heslo najdete v informačním e-mailu, který Vám byl zaslán přímo z centrály NAUI.

Nejprve se přihlaste pomocí shora uvedeného jména a hesla, přečtěte podrobně instrukce a odpovězte na všechny otázky. Poté označte své kandidáty (případně můžete uvést i jiné). Po potvrzení Vaší volby máte možnost vytisknout si potvrzení o provedené volbě.

Jelikož se domnívám, že se jedná o poměrně důležitou záležitost, budeme se snažit na našich stránkách prezentovat jednotlivé uchazeče, pokud nám o sobě pošlou nějaké materiály.

Aktuálně bych Vám rád představil následující kandidáty:

Dallas-EdmistonDallas Edmiston přináší bohatství zkušeností bývalého školního psychologa, NAUI instruktora a vlastníka potápěčského centra. Dallas Edmiston je course director, technický instruktor a potápěčský obchodník, zaměřující se na přípravu instruktorů, maloobchod a cesty za potápěním do celého světa.

Pro podrobnější informace, klikněte sem.

 

Rick-LorimorRick Lorimor je aktivní NAUI course director, technický instruktor a vlastník potápěčského obchodu. Po ukončení jeho činnosti v armádě v roce 1994 začal působit jako nezávislý instruktor potápění. Svůj byznys vybudoval úplně od základů a nyní vlastní jedno z největších výcvikových potápěčských zařízení v rámci NAUI.

Pro podrobnější informace, klikněte sem.

 

Michael-FeldMichael Feld je vlastník potápěčského centra NAUI s 15 letými zkušenostmi z působení v médiích a reklamě. V roce 2006 založil v New Yorku potápěčský klub Oceanblue, který má nyní přes 1500 členů, v březnu tohoto roku se stal vlastníkem potápěčského obchodu v Norwalku.

Pro podrobnější informace, klikněte sem.

Kromě toho můžete zde sledovat Michaelům předvolební šot Michael Feld Campaign Video.

Petr Řehák