NAUI Česká republika - Petr Řehák

Vážené potápěčky a potápěči, vážení zákazníci,
předně bychom Vám chtěli poděkovat za Vaší přízeň, které si velice vážíme a díky které se nám daří již čtvrtým rokem úspěšně provozovat internetový i kamenný obchod s vybavením pro potápěče a milovníky dalších vodních aktivit, stejně tak i školu potápění.

Stále přemýšlíme, co a jak zlepšovat – Vaše spokojenost je naším prvotním cílem. Chceme zákazníkům být co nejblíže, chceme zákazníkům co nejlépe porozumět, chceme zákazníkům nabízet to, co chtějí a chceme to nabízet rychle.

V této souvislosti bychom Vás rádi informovali, že dne 22. února 2014 došlo ke změně ve vedení systému NAUI pro Českou republiku. Novým reprezentantem a Course Directorem se stal Petr Řehák, který v současné době působí jako hlavní instruktor potápění v Centru potápění AMERS.

Servisním střediskem, které se bude starat o veškerou administrativu systému NAUI ČR, se od výše uvedeného dne stává společnost AMERS.CZ s.r.o.

Centrum potápění AMERS tak bude stát na samém vrcholu systému NAUI u nás a veškeré NAUI produkty a novinky tak budete mít z první ruky.

Věříme, že i tato změna nám pomůže lépe plnit naše poslání – Vaše spokojenost.

S přáním spousty skvělých podvodních zážitků

Váš
AMERS team