S radostí oznamujeme, že se naše Potápěčské centrum stalo oficiálním prodejním místem GoPro, a nyní tedy máte možnost zakoupit si tyto speciální videokamery přímo v našem obchodě.

Pro ty, kdo by snad nevěděli co GoPro znamená, pak vězte, že se jedná o nejvšestranější minikameru na světě. Nahrává v profesionální kvalitě 1080p, 960p, 720p a WVGA HD rozlišení, rychlostí 30 – 120 snímků za sekundu (120 snímků při WVGA 848×480 120o úhel záběru). Kamerou lze také automaticky fotit 11 MP fotografie v 0,5/ 2/5/10/30 a 60 sekundových intervalech během Vaší akce, to vše „hands free“. Jednou stiskněte tlačítko spouště a můžete zaznamenat až 2,5 hodiny snímků v plakátové kvalitě.

Co je však podstatné pro nás potápěče, kamera se dodává s vodotěsným pouzdrem, které umožňuje použití videokamery až do hloubky 60metrů. Kameru již máme k dispozici i pro náš klub a těšíme se, že v krátké době začneme vytvářet videa z našich potápěcích akcí.

Cena setu s kamerou, vodotěsným pouzdrem a příslušenstvím včetně různých možností uchycení (varianty Outdoor, Motorsport nebo Surf edition) činí 8.490 Kč vč. DPH.

Kamery resp. pouzdra měly původně pod vodou problémy s ostrostí obrazu, které ale byly vyřešeny nejprve použitím ploché čočky na pouzdru místo čočky vypouklé, které je určena pro natáčení nad vodou. Aby GoPro ještě zjednodušilo komfort pro potápěče, je již nyní možno objednávat ke kameře speciální kryt s plochou čočkou pro potápění, který poskytuje maximální ostrost pro video a foto pod vodou, a to za cenu pouhých 1.490 Kč. Na rozdíl od pracné vyměny čočky budete mít jedno pouzdro na vodu a druhé pod ní, a kameru budete pouze předávat z jednoho pouzdra do druhého.

Každý, koho nabídka těchto videokamer zaujala, má nyní možnost si tyto kamery v našem obchodě nejen zakoupit, ale i vyzkoušet či zapůjčit. Kamery včetně jejich veškerého příslušenství můžete rovněž objednávat prostřednictvím našeho e-shopu.