Test výrobků Mares

Hadice jsou jedny z nejnamáhavějších částí potápěčské výstroje. A díky protékajícímu vzduchu pod tlakem i značně rizikovou. Možnou obranou jsou hadice Miflex Xtreme s ochranným opletením:

• lehké a velmi ohebné
• vícevrstvá konstrukce
• průměrná delší životnost než u tradičních hadic
• vynikající odolnost proti oděru

Výroba Miflex Xtreme hadic probíhá s ohledem nejvyšší kvalitu a standardy v plně automatizované montážní a zkušební lince. Každá hadice je během výrobního procesu předmětem více než 30 individuálních bezpečnostních a technických kontrol.

Miflex - hadice pro potápěníHadice jsou nabízeny v osmi základních barvách se dvěma specialitami navíc: černá, teplá žlutá, růžová, zelená, purpurová, červená, bílá a modrá a také žlutá ve tmě svítící a uhlíkově černá. Navíc náš dodavatel je hrdým podporovatelem projektu Pink Tank, jehož cílem je zlepšit naše chápání zdraví potápěčů, kteří přežili rakovinu prsu. Získané poznatky budou použity k vytvoření platformy pro budoucí výzkum a konferencí o potápěčské medicíně. A tak z každé prodané růžové, červené, bílé nebo purpurové hadice do 31. ledna 2014 poplyne 1 GBP na podporu tohoto bohulibého projektu.

V současné době máme skladem klasické černé v několika rozměrech – a to jak středotlakých, tak i vysokotlakých k manometrům. A na zkoušku je k dispozici několik modrých středotlakých hadic. Krásně jdou dohromady s našimi nejprodávanějšími modrými regulátory Atomic Aquatics Z2.

Miflex nabízí opravdu dobrou ochranu hadic při častém potápění. A potápěčům se zálibou v kombinacích umožní si hadice sladit se zbytkem výstroje.

Za AMERS.CZ
Aleš