V pátek 22.3. začíná od 17.00 hodin kurz potápění NAUI Rescue diver. Kurz je určen pro nejširší potápěčskou veřejnost bez ohledu na dosavadní potápěčské zkušenosti nebo certifikaci.

Kurz bude rozdělen na teoretické přednášky, hned 22.3. bude přednáška na téma první pomoc. Tato přednáška se hodí pro každého, kdo chce vědět, jak správně a efektivně poskytnout první pomoc při nehodách, a to nejen v souvislosti s potápěním a je tak vhodná nejen pro potápěče.

Druhá přednáška se bude konat 29.3. rovněž od 17.00 hod. v AMERSu a její téma budou potápěčské nehody se zaměřením na DCS.

Poslední přednáškou bude řešení krizových situací, termín bude upřesněn.

V dubnu pak absoluvujeme dva praktické nácviky, první v bazénu (pravděpodobně Mělník) a poté závěrečný trénink se zakončením kurzu na klubovém lomu ve Vševilech (jakmile to počasí dovolí). Termíny domluvíme na některé z přednášek s tím, že bazén bude možná rozdělen na dvě části.

Nabízíme možnost absolvovat i samostatné přednášky (např. nepotápěči) v rámci tohoto kurzu.

Absolvování kurzu je pomínkou pro získání certifikace Divemaster případně pro účast v některých z námi prováděných kurzů technického potápění.

Každý účastník kurzu obdrží studijní materiály (učebnice) a po jeho absolvování mezinárodní certifikaci NAUI Rescu diver. Kdo nemá vlastní výstroj, může si ji u nás zapůjčit.

S přihláškami nebo pro podrobnější informace kontaktujte prosím Martinu na tel. 603 154 924 nebo mailem na martina@amers.cz

Na Vaši účast se těší
Petr Řehák