Dne 25.2. se od 18.00 hodin koná letošní první klubové zasedání, tentokráte výjezdní v Příbrami v pizzerii Atollo (www.atollo.cz). Akci organizuje naše proviantní komise složená převážně z rodiny Ježkovi, které tímto již předem děkujeme.

Na akci jsou samozřejmě zváni všichni členové klubu (pro ně je účast vlastně povinná) a potom i zájemci o členství nebo i sympatizanti našeho klubu. Dopravu si zajišťuje každý samostatně, ne místě je možné zajistit ubytování v blízkém penzionu. Více informací telefonicky nebo mailem (petr@amers.cz, 603 252 259).

Na programu je nezřízená konzumace všeho možného, požívání libovolných alkoholických nápojů. Kromě toho „Dahabská“ skupina se začne organizačně připravovat na výpravu a zejména si naplánuje dokončení kurzů tak, abychom se v Egyptě mohli věnovat toliko potápění. Zároveň bych rád, pokud bychom společně probrali další potápěčské akce pro tento rok, můžete si připravit vlastní náměty a další klubové záležitosti.

Zlatým hřebem bude promítání Lenky s Jirkou z jejich cestě po Laosu, Vietnamu, Filipínách a kdovíkde ještě včetně podmořského videa.

Kdo ještě nepotvrdil účast, ozvěte se mi prosím na shora uvedený e-mail.

Petr
úřadující předseda PKA