Centrum potápění Amers - obchod - škola potápění - výlety za potápěním

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že se nám konečně podařilo naskladnit valnou většinu zboží a náš obchod s potápěčským vybavením začíná konečně odpovídat našim představám. V současné době zbývá dokončit zkušební kabinku, ve které si budete moci pohodlně vyzkoušet širokou nabídku suchých obleků a dalšího atraktivního zboží různých značek, které vám nabízíme.

Vlajkovou lodí mezi námi prodávanými značkami je ATOMIC AQUATICS s jejími automatikami, které patří k tomu nejlepšímu potápěčskému vybavení na světě. Vedle automatik ATOMIC AQUATICS rovněž nabízí špičkové ploutve pro rekreační potápění SplitFins, masky dvou i jednozorníkové, šnorchly na potápění i šnorchlování a další zboží včetně celé řady doplňků.V této souvislosti musím uvést, že jsme autorizovaným servisním pracovištěm ATOMIC AQUATICS.

Dále jsme prodejci značky URSUIT, která nabízí vedle vynikajících suchých obleků též kompenzátory vztlaku. Jedná se o špičková potápěčská křídla PHANTOM, která uspokojí jak nejnáročnější DIR vyznavače, tak i technické potápěče, které zajímá vedle absolutní funkčnosti a spolehlivosti i pohodlí. Pro tyto potápěče nabízíme potápěčská křídla PHANTOM COMFORT, která jsou doplněna o přezku na popruhu a pohodlné polstrování.

Nesmíme současně zapomínat na značky BARE a zejména BEUCHAT, na kterou bychom se do budoucna rádi zaměřili a budeme se snažit rozšířit sortiment jejich výrobků, které máme skladem, a to jednak pro její vynikající kvalitu tak i pro dokonalý design jejích výrobků. Už nyní je to samozřejmě kompletní řada neoprenových obleků FOCEA, BCD žakety MASTERLIFT v pánských, dámských i dětských verzích, špičkové ploutve POWER JET a ekonomičtější X JET. Od značek BARE a BEUCHAT nabízíme samozřejmě celou řadu dalších výrobků – masky, šnorchly, botičkové ploutve a mnoho dalších doplňků a příslušenství.

Z nabídky značky AKONA doporučujeme rovněž velice zajímavou kolekci tašek a batohů všech možných velikostí počínaje pouzdry na masky až po velice nápadité batohy na mokré vybavení, které se Vám cestou od moře z potápěčské základny budou zcela jistě hodit. Znamenitá je nabídka vodotěsných pouzder značky OTTERBOX, která jsou použitelná až do 35 metrů a můžete je používat na vše, co Vás napadne.

K velké části zboží jsme v tomto článku vůbec nedostali, nicméně věříme, že Vás naše nabídka zaujme a přijdete se k nám do CENTRA POTÁPĚNÍ AMERS v Praze 4 – Písnici podívat, přesvědčit se o kvalitě a zajímavosti našeho sortimentu.
Těšíme se na vaši návštěvu
Amers team