Pojištění DAN

Jste technický potápěč s několika desítkami ponorů do hloubek přes 40 metrů ročně s použitím směsí nebo rekreační potápěč, který každoročně absolvuje během dovolené v zahraničí několik ponorů? Jedna věc spojuje Vás oba, a to komplikace při sjednávání cestovního pojištění, jelikož většina ze standardních pojistek zahrnuje nehody vzniklé při potápění mezi tzv. výluky v rámci nejrůznějších doplňkových pojistných podmínek, jelikož potápění je standardně řazeno pojišťovnami mezi nejrizikovější aktivity. Některé pojišťovny nabízejí sice pojištění nehod při rekreačním potápění, ale při bližším prostudování pojistných podmínek zjistíte, že při potápění s přístrojem nesmíte překročit určitou hloubku a podobně.

Potápěčské centrum AMERS je profesionálním partnerem DAN Europe, který nabízí pojištění pojišťovny International Diving Assurance (IDA) Ltd. DAN Europe je organizace, která zabezpečuje nejrozšířenější pojištění speciálně pro potápěče na světě. Pojištění DAN se sjednává vždy na jeden rok ode dne sjednání pojištění. Pojištění je založeno na principu členství v DAN Europe, kdy současně se vznikem členství jste pojištění na jeden rok, po uplynutí uvedené doby máte možnost buď členství prodloužit nebo automaticky zanikne posledním dnem trvání členství bez jakýchkoli dalších závazků.

Při sjednávání pojištění máte možnost rozšířit pojistku pro případ smrti (částka je v případě úmrtí při potápění vyplácena pozůstalým ve dvou variantách dle volby pojištěného) nebo o klasické cestovní pojištění pro rodinné příslušníky potápěče, a to jak potápějící se, tak i nepotápěče. DAN Europe nabízí rekreačním potápěčům tři základní modely členství – DAN Sport Bronze, DAN Sport Silver a DAN Sport Gold.

Pojištění máte možno sjednat prostřednictvím našeho centra a to po kliknutí na logo DAN Europe, kde vše jednoduše vyplníte, platit je možné buď on-line platební kartou nebo převodem na účet. Rovněž je možné dostavit se osobně do prodejny, kde sjednáte pojištění přímo na místě. Každému, kdo uzavře pojištění u DAN Europe prostřednictvím naší společnosti, nabízíme jako bonus případnou bezplatnou konzultaci týkající se pojištění nebo pomoc při uplatňování nároku u naší spolupracující advokátní kanceláře.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se pojištění nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejlepší varianty.

DAN Sport Bronze

Vhodné pro všechny potápěče, kteří necestují příliš často, ale vždy chtějí být řádně pojištěni. Zahrnuje rekreační potápění (se vzduchem i nitroxem), ale do omezených hloubek. Nezahrnuje technické potápění.

DAN Sport Silver

Doporučujeme všem rekreačním potápěčům. Zahrnuje všechny druhy potápěn, včetně technického. Bez omezení hloubek

DAN Sport Gold

Určeno nejnáročnějším potápěčům. Vyšší pojistná plnění. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez omezení hloubek.

Facebook