Centrum potápění Amers - Egypt

Chcete vidět na vlastní oči nezapomenutelné světoznámé potápěčské lokality jako jsou Canyon nebo Blue hole? Potom neváhejte a vydejte se s námi do egyptského Dahabu. Tato původně malá rybářská vesnička na pobřeží Rudého moře je nyní jedním z center světového potápění, ale i přes to se snaží udržet si původní orientální duch.

Rádi bychom Vás tímto pozvali na sedmidenní výlet do egyptského Dahabu, s plánovaným odletem dne 10. října 2011 z Prahy – Ruzyně a návratem 17. října rovněž do Prahy. Po příletu do Sharm el Sheikhu se přesuneme 85 km autobusem do Dahabu. Ubytování je přímo na potápěčské základně v hotelu Planet Oasis **, koupelna i klimatizace jsou přímo na pokojích. Pro zájemce je možno za příplatek zajistit ubytování ve vyšším standardu v jiném hotelu v Dahabu.

Na základně je bez příplatku k dispozici NITROX 32, jelikož je většina místních lokalit vhodná pro jeho použití, doporučujeme proto ještě před odletem absolvovat kurz NITROX Diver (viz speciální bonus). Celková cena zájezdu je 19.900 Kč.

Centrum potápění Amers - Rudé moře

Cena zahrnuje:
7 noclehů se snídaní / polopenze možná (plus 1.300 Kč / 1 os. / 1 týden).
Zpáteční letenku z Prahy do Sharm el Sheikhu včetně let. poplatků, zpáteční transfery z letiště do hotelu, pojištění CK proti úpadku. 10 ponorů v 5 dnech (4 dny ze břehu a 1 den na lodi). Na lokality se přejíždí terénními vozy dokoupení dalších ponorů na místě je možné. NITROX 32 free, 12l lahve, zátěž, průvodce, na lodi oběd a nápoje.

Cena nezahrnuje:
egyptské vízum (15 USD na letišti po příletu), pojištění léčebných výloh a potápěčské pojištění.

Speciální bonus:
všichni účastníci zájezdu mají 50% slevu na náš kurz NAUI NITROX DIVER.

Nepotápěči si mohou vybrat z množství fakultativních zájezdů přímo na místě, výlet na čtyřkolkách do pouště, projížďky na koních a velbloudech nebo cesta jeepem do okolních malebných wadi a výlety do Barevného a Bílého kaňonu. Nelze vynechat klášter sv. Kateřiny a pozorování východu slunce z posvátné hory Sinaj (Mojžíšová hora, 2 285 m).

Zájemci prosím kontaktuje co nejdříve Honzu Řeháka na telefonu 737 239 488 pro více informací.

Petr Řehák
instruktor NAUI # 52010