1. Kurz potápění v suchých oblecích
2. Potápění s Pavlem Říhou

Dovolujeme si tímto pozvat všechny zájemce, kteří uvažují o potápění v suchých oblecích a rádi by si potápění v suchém obleku nejprve vyzkoušeli, na víkendový seminář, který proběhne v termínu od 30. do 31. října 2010 v Rakouském Obertraunu.

Všichni zájemci budou mít možnost absolvovat 4 zkušební ponory v suchých oblecích značek Bare nebo Ursuit dle vlastní volby, a to na jezerech v okolí Obertraunu. Cena kurzu je 3.500 Kč a zahrnuje zapůjčení suchého obleku, ubytování, polopenzi a zapůjčení lahví včetně foukání a samozřejmě výuku a dohled zkušených instruktorů, mimo jiné jednoho z nejznámějších českých jeskynních potápěčů Pavla Říhy. Současně si Vám dovolujeme nabídnout, že všichni účastníci semináře, kteří si během 7 dnů od skončení kurzu zakoupí v naší prodejně AMERS v Praze – Písnici zakoupí suchý oblek jedné z uvedených značek, bude jim celá cena kurzu, tzn. 3.500,- Kč odečtena od kupní ceny obleku a celý víkendový seminář tak budou mít zcela zdarma.Pokud uvažujete v dohledné době o koupi suchého obleku a naše nabídka Vás zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky na čísle 603 252 259 nebo e-mailem na petr@amers.cz.
Všem ostatním potápěčům, kteří buď suchý oblek už mají a nebo jej z důvodů otužilosti nepotřebují, nabízíme možnost zúčastnit ve stejné lokalitě v termínu 28.-29.10.2010 potápění na jezerech v okolí Obertraunu (Traunsee, Gosausee, Attersee atd.), kdy průvodcem bude právě shora uvedený Pavel Říha, který nás ponory provede a vezme nás na i ne zcela obvyklé a známé lokality.Cena za potápění 2.700 Kč za 6 doprovázených ponorů včetně půjčení lahví a plnění vzduchem. Ti z Vás, kteří by se neúčastnili následného víkendového semináře (od soboty do neděle), mají samozřejmě možnost absolvovat během těchto dnů další ponory na libovolných lokalitách případně i na lokalitách spolu s účastníky semináře.Bližší informace o možnostech ubytování, cenách (samozřejmě i pro nepotápěče) zašleme na dotaz e-mailem. Více informací o lokalitě najdete na internetových stránkách na www.alpen-aktiv.cz, případně na www.cavediving.cz


Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme e-mailem na petr@amers.cz
nebo telefonicky na 603 252 259.
ZA AMERS.CZ
Petr Řehák
instruktor NAUI #52010