Vážení potápěči,
volba letošního podzimního potápění padla na Egypt, tentokrát pojedeme na pevninu, do Safagy. Kdo jste si ještě tedy nevybral všechnu dovolenou a chcete si užít parádní potápění v prima společnosti, jste srdečně zváni.

Termín: 28.10. – 4.11.2017
Ubytování: opět se vracíme do našeho vyzkoušeného hotelu Shams Safaga, případně luxusnějšího hotelu Imperial Shams Safaga, oba hotely stravování all inclusive.

Potápění: okolí nabízí nepřeberné množství korálových útesů – jeden z nejznámějších a nejkrásnějších je Panorama Reef, hejna malých i větších ryb, chobotnice, murény, tuňáci, těšit se snad můžete i na žraloka velrybího, útesového, manty a želvy. Pro vyznavače vraků je zde vyhlášený tajuplný vrak trajektu Salem Express.

Balíček potápění zahrnuje 5 dní potápění z lodi/10 ponorů, v ceně je naplněná 12 l láhev, zátěž.
V plánu máme noční ponor, pro zájemce možno objednat Nitrox.
Za potápěním budeme vyjíždět pohodlnou, plně vybavenou lodí, která krom míst k odpočinku po ponoru nabízí i bohatě obložené stoly vybranými pochoutkami.

Mimo potápění chystáme výlet do pouště na čtyřkolkách, čas bude i na odpočinek na pláži.

Cena:
19.900 Kč (hotel Shams Safaga)
20.700 Kč (hotel Imperial Shams Safaga)

V ceně je zahrnuta letenka PRG – HURG – PRG, transfery z/na letiště, ubytování, all inclusive, balíček potápění 5dní/10 ponorů z lodi, služby českého instruktora a DM.

Cena nezahrnuje pojištění (doporučujeme pojištění DAN, rádi zprostředkujeme), vízum, bakšišné pro posádku lodi, případnou nadváhu do letadla.

Zváni jsou i nepotápěči, kteří mohou odpočívat u hotelových bazénů, nebo se společně s potápěči vydávat na moře za šnorchlováním.

Cena:
13.800 Kč (hotel Shams Safaga)
14.600 Kč (hotel Imperial Shams Safaga)

Zní to lákavě, co říkáte☺? Pokud vás nabídka zaujala, nebo chcete vědět něco víc, neváhejte nás kontaktovat! Rezervace a zálohy nutné do 25.8.!

AMERS
martina@amers.cz
tel. 603 154 924