Ikelite oznamuje všem majitelům podvodních pouzder pro kompaktní fotoaparát Canon S100 #6442.10, že pro vylepšení ovládání spouště fotoaparátu v pouzdře nad vodou a v malých hloubkách, instaluje nově do všech pouzder na tento fotoaparát nepatrně prodloužené tlačítko ovladače spouště.

Ikelite nabízí bezplatně všem stávajícím vlastníkům pouzder pro fotoaparát Canon S100 speciální servisní kit, obsahující náhradní tlačítko spouště, které je snadno vyměnitelné i svépomocí. Servisní kit lze použít ve všech pouzdrech s výrobním číslem nižším než UC42970 (výrobní čísla vyšší již budou novým tlačítkem vybavena standardně). Po výměně tlačítka bude snažší ovládání spouště nad vodou a v malých hloubkách. Potápěči používající Canon S100 v hloubkách pod 35 metrů mohou používat i nadále původní tlačítko.

Jménem společnosti Ikelite se omlouváme za případné komplikace a dovolujeme si požádat všechny majitele pouzder na fotoaparáty Canon S100, aby nás kontaktovali na adrese petr@amers.cz, abychom dohodli další postup.

Petr Řehák
AMERS.CZ