V termínu od 20. do 27. července 2024 se bude v chorvatském městě Pakoštane nedaleko Zadaru konat závěrečný workshop pro kandidáta na pozici  NAUI Instructor Trainer, kterým bude završena jeho příprava probíhající již od poloviny minulého roku.

Současně s tímto workshopem se bude na místě konat NAUI  Instructor Training Course, kde mají zájemci a kandidáti z řad NAUI Divemasterů nebo NAUI Assistant Instructor, případně s ekvivalentní certifikací vystavenou některou z jiných mezinárodně uznávaných potápěčský agentur, možnost stát se po úspěšném absolvování kurzu instruktorem potápění jedné z nejstarších a nejrespektovanějších potápěčských organizací na světě.

Pokud někdo zvažuje stát se instruktorem potápění, je zrovna tohle ideální příležitost. Stále ještě je dost času zvládnout úvodní přípravu ještě před odjezdem v Česku a poté intenzivní ITC na základně All4Dive v Chorvatsku. Příprava v Česku probíhá na bazénu v Psárech a akademická část na učebně v Dolních Břežanech nedaleko Prahy.

Rovněž tak pokud by někdo ze stávajících instruktorů měl zájem posunout se na vyšší úroveň a zapojit se sám do přípravy nových instruktorů, má možnost se tohoto workshopu zúčastnit a absolvovat tak první část přípravy na dosažení úrovně NAUI Instructor Trainer. Hlavním bodem workshopu pro trenéry je organizace a provádění výuky potápění instruktory a zejména hodnocení jednotlivých činností předváděných instruktorskými kandidáty, a to jak akademických, tak i činností na otevřené či uzavřené vodě.

Celý workshop vede Petr Rehak, NAUI Course Director Trainer, asistovat mu bude Pavel Dvořák, instruktor NAUI a nově rovněž certifikovaný NAUI instruktor freedivingu.

                       

 

Tags: , ,