Centrum potápění Amers - škola potápění

Přátelé, kamarádi, ačkoli se léto může zdát v nedohlednu, přesto už je nejvyšší čas začít se na ně pilně připravovat! Připravili jsme pro Vás speciální nabídku základního potápěčského kurzu Scuba diver za 14.990 Kč, zakončeného prodlouženým víkendem na spřátelené základně v Chorvatsku! Kurz se skládá z teoretické části a výcviku v bazénu, který proběhne v Praze a ponorů na otevřené vodě , které absolvujeme u moře v Chorvatsku (v termínech duben – červen), kde kurz zakončíme testy a nezapomenutelným grilováním.

V ceně získáte kurz, učební pomůcky, certifikaci, ponory a ubytování v Chorvatsku. Na Vás tak zůstává pouze doprava na místo a zpět, a také následně zaplatit co hrdlo během pobytu ráčilo. Pokud nebudete chtít jet vlastním vozem, budeme zajišťovat společnou dopravu mikrobusem. Na místě je možné platit vše i v českých korunách.

Základna je situována u Národního parku Kornati, ubytování v bungalovech 50m od moře. V ceně je 6 ponorů, 4 ze břehu, kde uvidíte krásné rozvaliny tisíce let staré římské cesty s maximální hloubkou 11 metrů, zcela ideální místo na seznámení se s novým prostředím, plus dva ponory z lodi.

Ale pozor, to není všechno, pokud si kurz zaplatíte do konce února získáte od nás poukázku v hodnotě 2.000 Kč na nákup v našem kamenném obchodě. Všichni kdo s námi do Chorvatska na závěrečnou část výcviku pojedou navíc získají jako dárek špičkové záložní světlo IKELITE.

Pokud byste s námi do Chorvatska nechtěli, tak cena kurzu zůstává na původních 8.500 Kč.
Jen pro připomenutí uvádíme, že ponory na zkoušku provádíme v atraktivním prostředí 8 metrů hluboké jámy v Průhonicích – Čestlicích. Ponor na zkoušku stojí 1.000,- Kč a v případě následného pořízení celého kurzu, se Vám tato částka odečte z ceny kurzovného.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat co nejdříve, obratem Vám sdělíme aktuální volné termíny