I na letošní Vánoce jsme pro Vás připravili krásné dárkové poukazy na kurzy potápění všech úrovní, ponory na zkoušku nebo třeba na nákup potápěčské výstroje. Všechny poukazy děláme s  textem dle vašeho přání, můžeme vytisknout, případně pošleme v  příloze a Vy si vytisknete sami.  

Kurzy OWD a AOWD máme již blíže naplánované. Zahajovat je budeme začátkem února 2020, výuka bude probíhat v Praze na Malé Straně v naší kanceláři, pro mimopražské zájemce potom ve Sport klubu 171 v Kostelci u Křížků. Trénink v bazénech bude pro juniory v bazénu v Psárech, ostatní potom budou trénovat v potápěčské jámě v Aquapalace Čestlice. 

Všechny kurzy bychom chtěli dokončit v  chorvatském Pakoštane nebo na ostrově Pag na konci dubna/začátku května. Při větším zájmu vypíšeme dva termíny, vždy se bude jednat o prodloužený víkend se třemi nebo čtyřmi dny potápění.   

Cena všech základních NAUI OWD kurzů se zakončením v  Chorvatsku je 13.000,- V  ceně je zahrnuto potápění v bazénu v ČR, zapůjčení výstroje po celou dobu kurzu včetně plnění lahví, potápěčské pojištění po celou dobu kurzu, výukové materiály včetně e-learningu, mezinárodní potápěčská certifikace NAUI, jedna z nejstarších a nejprestižnějších asociací na světě a neomezené potápění ze břehu v  Chorvatsku 

 Kurz mohou absolvovat všichni starší 15 let, pokud mají dobrý zdravotní stav a chuť se potápět. 

Pro mladší zájemce nabízíme kurz Junior Scuba Diver (10-14 let), obsah a průběh kurzu je obdobný jako u dospělých, s ohledem na maximální bezpečnost Vašich ratolestí jsou při ponorech přítomni vždy dva naši instruktoři, proto cena zůstává stejná jako pro starší 15 let.

V rámci vánočních dárkových balíčků nabízíme dále pokročilé kurzy NAUI AOWD (Advanced Scuba Diver). 

Průběh kurzu bude obdobný, tzn. teorie a bazény v ČR, ponory v Chorvatsku. Absolvent kurzu NAUI AOWD se může potápět až do hloubky 40m, kromě toho vyžaduje tuto certifikaci většina safari lodí, potřebujete jí na potápění v noci, k vrakům, v proudech a obecně k potápění na náročnějších (tzn. nejen hlubších) potápěčských lokalitách po celém světě.   

Cena kurzu je 8.000,- Kč a zahrnuje zapůjčení výstroje, mezinárodní certifikaci včetně digitální, výukové materiály včetně e-learningu, individuální pojištění, neomezené potápění ze břehu a jeden výukový ponor z lodi do hloubky pod 30metrů. 

Kurz AOWD nabízíme rovněž ve verzi Junior, tzn. pro zájemce ve věku do 15 let, kdy úspěšní absolventi se až do dosažení 15 let mohou potápět stále “jen” do 18 metrů, ale mohou se již účastnit potápění v noci, k vrakům atd. a po dosažení 15 roku věku se jejich certifikace stane automaticky “dospělou”, aniž by museli absolvovat další kurz. 

Cena za Junior AOWD je 7.000,- Kč a neobsahuje pochopitelně ponor do 30 metrů, jinak je obsah stejný. 

 Pro vícečlenné rodiny máme samozřejmě připraveny individuální slevy, předpokládáme ale, že se rodiče aktivně zapojí do výcviku !! 😊  

Všechny výše uvedené ceny jsou kompletní, za kurz nezaplatíte již nic navíc, žádné vstupy, poplatky za karty, nic takového. V ceně není pouze doprava do Chorvatska (budeme řešit společně před odjezdem podle počtu účastníků) a ubytování a strava v Chorvatsku (cena za ubytování vychází cca 400-500 Kč osobu/noc). 

Potápět se budeme na slavné “Římské cestě” v Pakoštane i na vracích v zátoce u Kempu Šimuni na ostrově Pag, hluboké ponory pak absolvujeme buď na lokalitách u Pakoštane jako Kamenar nebo Gangaro, případně lokality u ostrova Maun. 

Máme pro Vás připravené krásné vánoční certifikáty, proto se na nás neváhejte obrátit a piště na martina@amers.cz nebo volejte na 603 154 924.