Kalendář pro podporu nemocných

Vážení přátelé,
rádi bychom Vám nabídli naprosto exklusivní a originální dárek, který jistě potěší oko každého z Vás a Vašich blízkých. Během roku jsme se kromě pracovních povinností věnovali i charitativnímu projektu „Topíme se pro Ratolest“ a výsledkem našeho snažení je překrásný nástěnný kalendář pro nadcházející rok 2016.

Na nevšedních podvodních fotografiích jsme zachytili známé tváře ze světa módy, divadla, sportu a médií. Navíc jsou všechny obrázky doplněné o pocit fotografované osobnosti, čímž získal kalendář svou naprostou jedinečnost. Výtěžek z prodeje kalendáře poputuje na konto střediska Ratolest, kterému již několikátým rokem pomáháme. A tedy i díky těm z Vás, kdo se rozhodnete pro koupi kalendáře, se budou moci klienti Ratolesti těšit z nového, relaxačně sportovního místa, které bude díky tomuto vybudované.

Pro objednání kalendáře použijte tlačítko pod článkem, tímto budete přesměrováni na webové stránky Ratolesti, v objednávkovém formuláři najdete veškeré potřebné informace, je zde i náhled kalendáře. Kalendář je vytištěn v limitovaném počtu, proto s objednávkou neváhejte. Takže – rychle se rozhodnout, objednat a mít báječný pocit, že tímto dárkem potěšíte hned několik mnoho bytostí najednou… za což Vám z celého srdce děkujeme.
Váš Amers

 
[button link=“http://skola-stodulky.diakonie.cz/kalendar-ve-vlnach-2016/“]OBJEDNAT KALENDÁŘ[/button]