Hledáčky Ikelite

IKELITE rozšiřuje svůj sortiment o velkou novinku pro podvodní fotografii, a to dva typy podvodních hledáčků, kterými můžete nahradit standardní hledáček na Vašem stávajícím IKELITE DSLR nebo video (bezzrcátkové) pouzdře. Video shlédnete zde.

Jednoduché upgradování jakéhokoli DSLR nebo bezzrcátkového pouzdra používajícího standardní hledáček svépomocí, nové hledáčky jsou k dispozici ve verzích 45° a Straight.

IKELITE zvětšující hledáček umožňuje sledovat záběr dále od pouzdra bez změny velikosti zobrazení v hledáčku, užijte si jasnější, větší obrázek bez vinětace, a to i ve srovnání se standardními hledáčky.

Není třeba žádná modifikace IKELITE pouzdra pro instalaci hledáčku, díky nářadí, které je součástí balení, nový hledáček velice snadno nainstalujete.

Velice snadná demontáž a instalace hledáčku na nové pouzdro v případě jeho upgradu.

 

Přímý hledáček (Straight)
[one_third]
Přímý hledáček (Straight)
[/one_third]

[two_third_last]
Fotografování s tímto hledáčkem je podobnější tomu, na co jste byli zvyklí se standardním hledáčkem. Je ideální pro pořizování fotografií půl nad vodou a půl pod vodou.
[/two_third_last] [clear]

 

45° hledáček
[one_third]
45° hledáček
[/one_third]

[two_third_last]
IKELITE 45° hledáček poskytuje naprosto odlišný pocit při fotografování. Oproti fotografování se standardní hledáčkem, kdy potápěč plave v horizontální poloze, je fotografování s pomocí 45°hledáčku podstatně pohodlnější. Navíc je možno fotografovat objekt od spodu, přičemž ho potápěč pomocí tohoto hledáčku může stále sledovat. 45° hledáček je otočný, takže můžete snadno volit mezi fotografováním krajinu, portrétu či čehokoli mezi tím.
[/two_third_last] [clear]

 

IKELITE nabízí dvě verze 45° hledáčku, Typ 1 nebo Typ 2, a to v návaznosti na typu Vašeho fotoaparátu. Tabulku s verzemi najdete zde.