Ikelite Vega

Vážení zákazníci,
s radostí Vám oznamujeme, že jsme konečně dostali na testování novinku IKELITE, a to dlouho očekávanou svítilnu VEGA Video + Foto světlo.

Balíček VEGA obsahuje mnoho výkonu v kompaktním balení. Jedná se o unikátní LED svítilnu zářící 2200 lumeny v úhlu 65°, je možné ji regulovat na plný – 1/2 – 1/4 výkon. Barevná teplota světla je 5700K.

Doba svícení je výrobce udávána na 45 minut při plném výkonu, 180 minut potom při výkonu nejnižším. Obsahuje dobíjecí zdroj Li-Ion baterií. ROzměry jsou 50 x 142 mm a váha pouhých 318g.

IKELITE bude nabízet celou řadu příslušenství, kromě různých ramen a adaptérů zejména diffusor, který by měl podstatně zjednodušovat práci s osvětlením, ať už při fotografování, tak i při natáčení videosekvencí.

Svítilnu IKELITE VEGA si může vyzkoušet u nás na prodejně AMERS, samozřejmě také rovnou objednat, předpokládáme, že během tohoto měsíce již budou v prodeji. Předokládáná maloobchodní cena bude okolo 550 USD + DPH, někde tedy okolo 11000,- Kč + daň. Zároveň pro Vás připravíme recenzi této krásně vypadající novinky.

Petr Řehák
AMERS.CZ