Czech Amers Open

Ceny jsou rozdané, pohár má již své první majitele! Vy jste u toho nebyli?!?! Nejen pro vás přinášíme souhrn celého nedělního dopoledne a věříme, že ti z vás co nebyli, si příští ročník nenecháte ujít!

31. 5. 2015 se uskutečnil první Amersí tenisový turnaj Czech Amers Open. Zájemců utkat se o historicky první putovní Amers pohár bylo tak akorát- stejně tak přihlížejících fanoušků. Po krátké a přátelské slovní konverzaci na začátku se „vystajlované“ dvojice postavily na svá místa a zpočátku opatrná oťukávací výměna míčků nabrala na síle a intenzitě a začala se pomalu měnit na nelítostný souboj, při kterém lítal pot, rakety, dělali se na nohách puchýře, odlepovali se tejpovaná kolena, někdo i nadával, pak se zase omlouval,… zkrátka- nervy to teda byly!!

Ale konec dobrý, všechno dobrý. Turnaj je za námi, užili jsme si dopoledne plné sportu a zábavy, moc milých setkání, počasí nám přálo, máme krásně organizačně natrénováno na druhý ročník☺. Budeme se na vás všechny zase moc těšit! Děkuji všem kdo se podílel na organizaci a všem zúčastněným.

… jo a vyhráli to sourozenci Tomkovi