Amers na nové adrese

Vážení přátelé Amersu,
letní sezóna skončila, je tady podzim a my přicházíme se změnou ve fungování našeho potápěčského centra, se kterou bychom Vás nyní rádi seznámili. Jelikož naše stávající prostory již delší dobu nevyhovují našim potřebám, rozhodli jsme se po letech opustit okraj Prahy a AMERS přestěhovat do nového místa na adresu Kodaňská 16, Praha 10 a to od listopadu 2015.

Kontaktní telefony zůstávají beze změn.
Vycházíme tak vstříc poptávce velké části našich zákazníků, kterým poloha na okraji Prahy příliš nevyhovuje vzhledem k obtížné dopravě. Věříme tedy, že dostupnost nového místa pro Vás bude daleko pohodlnější a příjemnější jak MHD, tak i autem (parkovací stání jsou zajištěna).

Naše nové prostory budou podstatně více vyhovovat potřebám našeho potápěčského centra, a to zejména pro výuku potápěčů všech úrovní, školení instruktorů, vzorkovou prodejnu a vyzvedávání internetových objednávek (vždy po předchozí telefonické domluvě), které budete mít možnost přebírat i nadále na Újezdě 19, Praha 1, kde vám jsem k dispozici v pracovních dnech v čase 8-18 hodin.

Zároveň s tím probíhají práce na vybudování unikátní potápěčské klubovny se skladem výstroje, půjčovnou, servisní dílnou, plnírnou, ale také posezením, šíšou, grilem, muzikou a dalšími vymoženostmi přímo u nás v Kostelci u Křížků nedaleko od Prahy. Plány máme úžasné a moc se těšíme na vaše ohlasy.

Dále jsme zahájili práce na úplně nové podobě našich webových stránek a hlavně na novém internetovém obchodě, kterému jsme se v poslední době příliš nevěnovali a což se chystáme neprodleně napravit. Vše poběží na úplně novém systému (bereme připomínky, že ten stávající je již krapet zastaralý a nepříliš moderní) a všichni doufáme, že vánoční nákupy potápěčské výstroje si „užijete“ na krásném novém a uživatelsky příjemném internetovém obchodě.

Našimi prioritami tak zůstává i nadále další rozvoj potápěčského systému NAUI v České republice, výuka potápění všech stupňů, servis potápěčské výstroje, půjčovna, organizace potápěčských výletů, internetový obchod s potápěčskou technikou a to zejména prodej podvodních pouzder a příslušenství IKELITE.

Pevně věříme, že tyto změny povedou k dalšímu zkvalitnění našich služeb a k Vaší ještě větší spokojenosti.

Za Centrum potápění AMERS
Martina a Petr Řehákovi