IKELITE - akční nabídka - Širokoúhlá předsádka IKELITE W20

Širokoúhlá předsádka IKELITE W20 k podvodní pouzdrům

IKELITE nabízí nyní za akční cenu 5.800 Kč širokoúhlé předsádky IKELITE W20 s průměry závitů 46mm a 67mm. K předsádce navíc obdržíte zdarma barevný filtr # 6441.42 nebo # 6441.82 do modré nebo zelené vody. Nabídka platí do konce prosince 2013 nebo do vyčerpání zásob.


IKELITE-W20Předsádka IKELITE W20 je vynikající nástroj k pořizování širokoúhlých záběrů pouhým připojením této předsádky k Vašemu pouzdru IKELITE. Pomocí barevného filtru získáte zároveň vynikající a plně barevné fotografie bez nutnosti pořizovat drahá světla či blesky. Pro zjištění možnosti připojení předsádek na konkrétní pouzdro IKELITE nás prosím kontaktujte.

IKELITE W20

Na levém obrázku vidíte fotografii pořízenou fotoaparátem v širokoúhlém módu, pravý obrázek je potom zachycen stejným aparátem s předsádkou IKELITE W20. Předsádka umožňuje přiblížit se více k fotografovanému objektu a tím eliminovat množství vody mezi fotoaparátem a fotografovaným objektem, což značně zvyšuje kvalitu výsledné fotografie. Díky předsádce získáte ostré, jasné, plnobarevné obrázky bez ohledu na to, zda fotografujete malé či velké objekty. Předsádka je snadno demontovatelné i pod vodou, takže můžete bez problémů pořizovat jak širokoúhlé, tak i makrosnímky.

IKELITE W20

Levá fotografie je pořízena bez filtru či pomocných světel, pravá pak s nasazeným barevným filtrem IKELITE do modré vody. Pokud použijete barevný filtr, získáte nádherně barevné fotografie na místo smutných modrošedých obrázků. IKELITE barevný filtr navrací do fotografie červené, oranžové a více přírodní barevné tóny, které jsou jinak ve vodě ze slunečního světla pohlcovány. Výsledná fotografie závisí na konkrétních podmínkách, zejména světelných, proto je možné filtr pod vodou kdykoli odstranit či nasadit zpět podle potřeby.

Barevné filtry je možné objednat v nejrůznějších velikostech a dvou barevných provedeních prostřednictvím našeho internetového obchodu www.opotapeni.cz či přímo na prodejně AMERSu v Praze.

Předsádku IKELITE W20 za akční cenu objednávejte prosím přímo zde – průměr 67 mm případně průměr 46 mm.