Team

Martina Řeháková

Martina Řeháková

Jednatelka a spolumajitelka společnosti v jedné osobě, Capo di Tutti Capi Amersu. Bez jejího vědomí se v Amersu nepohne ani lísteček, nakupuje, prodává, zakazuje, nařizuje a hlavně organizuje. Zásadně se nepotápí, aby mohla na souši na všechno dohlížet, v potápěčském sortimentu se ale vyzná jak málokdo.

Aleš Krempa

Aleš Krempa

Divemaster SSI, NAUI, společník firmy. Potápění se věnuje potápění od roku 2003 a je to takový potápěčský fluktuant. Základní potápěčské kvalifikace získal v rámci CMAS. Poté zběhl k SSI, kde se postupně propracoval až k první profesionální licenci a v roce 2011 se stal divemasterem. Tento stupeň obhájil i v systému NAUI. Na souši je Aleš daňovým poradcem v mezinárodní firmě.

Petr Řehák

Petr Řehák

Reprezentant NAUI pro Českou republiku, NAUI Course Director & Technical Instructor, certifikuje pro všechny úrovně od rekreačních potápěčů přes specializační a technické kurzy, všechny leadership kurzy (divemaster, instruktor, instructor trainer, course director). Autorizovaný servisní technik Atomic Aquatics a APEKS.

Facebook