Centrum potápění

Naše společnost byla založena na konci roku 2009. V průběhu roku 2010 jsme v našem centru potápění otevřeli kamenný obchod s vybavením pro potápěče a všechny další milovníky vodních aktivit. Spolu s kamenným obchodem provozujeme internetový obchod opotapeni.cz

Současně s kamenným obchodem začala fungovat naše škola potápění v rámci systému NAUI, druhé nejstarší potápěčské asociace na světě.

Naše škola aktuálně nabízí zájemcům o potápění veškeré rekreační kurzy potápění, počínaje kurzem Scuba Diver pro úplné začátečníky a konče kurzem pro zájemce o přechod na profesionální úroveň potápění Divemaster. Zájemce o technické potápění můžeme nově uspokojit nabídkou techhnických kurzů potápění Úvod do technického potápění (Introduction to Technical diving), Technický EANx potápěč (Technical EANx Diver) a Dekompresní techniky (Decompression Technique Diver).

Společnost AMERS.CZ se v průběhu roku stala autorizovaným dealerem značky IKELITE v České republice, která vyrábí špičková podvodní pouzdra pro fotoaparáty a videokamery, podvodní blesky, světla a mnoho dalšího příslušenství pro podvodní fotografii a video. Jsme dále autorizovaným dealerem značky H2O Audio, která vyrábí podvodní pouzdra a sluchátka k MP3 přehrávačům.

Náš kamenný obchod nabízí především široký sortiment suchých obleků Ursuit a Bare, máme velký počet obleků skladem, aby si pokud možno každý zájemce mohl najít a vyzkoušet správnou velikost a současně si prohlédnout kompletní sortiment těchto výrobků. Pro zájemce o suché obleky jsme schopni zajistit vhodný oblek včetně jeho vyzkoušení přímo pod vodou nebo kurz potápění v suchém obleku buď v Čechách nebo v Rakousku.

Kamenný obchod prodává kromě výše uvedeného zboží značek Atomic Aquatics, Beuchat, Bare, Finis, Hollis, Lola, Oceanic, StormCase, Tigullio, Ursuit a další.

Organizujeme výlety za potápěním jak pro absolventy naší potápěčské školy, tak i pro potápěčskou veřejnost, potápíme se v Čechách i na Moravě, v Rakousku, Chorvatsku, Egyptě, plánujeme rozšíření našich pravidelných výletů o exotickou destinaci Vietnam.

Zákazníci mohou využít široké nabídky naší půjčovny potápěčského vybavení, nabízíme úschovu a základní ošetření potápěčské výstroje.

Nabízíme rovněž služby instruktorům, jako je možnost pronájmu učebny, prodej zboží za velkoobchodní ceny a další.

V současné době rozšiřujeme činnost našeho potápěčské centra o pravidelné přednášky pro veřejnost, v květnu proběhne přednáška o podvodních počítačích Suunto, chystáme přednášku Pavla Říhy o potápění v Hranické propasti, přednášku Jakuba Jiráska na téma CCR rebreather a mnoho dalších.

Facebook